Yoğun Cilt Bakımı Bilinmesi Gerekenler

0
12

Yoğun Cilt Bakımı

İyi durumda bir cilt, ilk etapta yüzünde gösterir. Ancak kan damarlarının besinleri, oksijen ve vitaminleri uygun şekilde taşıması koşuluyla. Ve bu kirlilik, sigara, alkol, stres ve uyku eksikliği her şeyi mahvetmiyor. İşte cildin ışığını, dengenin ve iyiliğin kanıtını bulmanın bazı yolları.

Meyve asitleri

Gerçek bir meyve asit istilası vardır: bu yüzey temizleyicileri, epidermal tabakayı dökmek için direğe sadıktır ve nemlendirici nitelikleri, pürüzlü bir tenini pürüzsüz ve parlak bir ten haline getirir. Gündüz kremleri, gece kremleri, maskeler ve zayıflama kremlerinde mevcut olup, birkaç gün içerisinde ölü hücrelerin tahliyesini tetikler. Örneğin, Helena Rubinstein’ın C üstün kuvveti ile, üç güçte mevcut -% 5, 10 veya 15 – cildin kendini temizlemesinden, kendini yenilemesinden fayda sağlar.

Dikkat: Tolerans donuk veya az yağlı ve kalın ciltler için iyidir, ancak bazı ciltler günlük konsantrasyonları desteklemez veya çok yüksek değildir (bazı ciltler için% 5’ten fazla değildir). Küçük sorunlardan kaçınmak için hafta içi uygulamalar.

Glikolik ve salisilik asitlere dayanır ve çok rahat, ultra yumuşak ve iyi tolere edilir. Çok hızlı bir şekilde parlak bir ten ve daha az kırışıklık elde edersiniz. Geri Dönüşlü Krem Kliniği veya Alfa Asit LED Laboratuarları mükemmeldir. Ayrıca AHA (alfa hidroksi asitler), retinol ve termal sudan oluşan mutlu bir kokteyl olan Isolift d’Uriage’den de bahsedelim. Son olarak, Olaz Yağ Yenileme Hattı tüm cephelerde etkili bir ürün yelpazesidir.

Tedavinin süresi ne kadar uzun olursa (yaklaşık bir ay), peeling etkisi o kadar az ve gençleştirici etkisi o kadar artar.

Yasaklamak için: AHA ürünlerinin ciltte çok hassas veya hassaslaştırılmış kullanımı (yaralar, güneş yanıkları).

A vitamini

Aynı zamanda retinoik asit de denilen A vitamini asidi bir krema ile stabilize edilebilen sentetik bir moleküldür (% 0,05). Kırışıklıkları azaltır ve hücre yenilenmesini hızlandırır, ancak yan etkileri olabilir. Isthéal kremasında veya Avène emülsiyonunda mevcut olan Avène laboratuvarları tarafından 8 yıllık bir araştırma sonrasında geliştirilen bir molekül olan retinaldehit söz konusu değildir.

C vitamini

Antiradiküler ve yorgunluk önleyici, iyileşme, kollajen aktivatörü, C vitamini cildin tanesini aydınlatır ve sigara içenlere enerji verir ve strese girer. Dokuları detoksifiye eder ve melanositlerin (pigmentasyondan sorumlu hücreler) aktivitesini düzenler.

Cildin yoğun şekilde faydalanabilmesi için, serum Performance C Booster Cosmence Club of Beauty’nin yaratıcısı oldukça uygundur. Ya da Helena Rubinstein’ın C kuvveti, ürünü ilgili cildin ihtiyaçlarına göre seçmeyi sağlayan değişken konsantrasyonda.

C vitamini retinol ile birleştiğinde, bu uzlaşmaz olanı uzlaştırmak anlamına gelir ve bu da üçlü bir emülsiyon olan Réti-C de Vichy verir: cildin parlaklığı. Nina Ricci Radiance Concentrate jeli, C, E, A vitaminlerini ve cildi rekor sürede güzelleştiren meyve asitlerini içerir.

Laminin 5

Yaşlanmayı önlemek herkesin, erkeğin ve kadınların endişesidir, bu kendilerini güneşten koruyarak ve düzenli cilt bakımıyla ilişkili hidrasyonla yapılır.

Harvard Medical School (Massachusetts) tarafından yürütülen çalışma, dermis ve epidermis arasında yapışmaya izin veren, laminin 5 adlı bir cilt proteinini ortaya çıkardı. Bununla birlikte, zamanla, bu protein nadir olma eğilimindedir. Shiseido laboratuvarları soyada bu laminin 5’i uyarabilen bir molekülü izole etmeyi başarmıştır. Bir bakım hattına dahil edilen Cilt Bakımı, cildin pürüzsüzleşmesini sağlar ve genç bir cildin en uygun koşullarında tutar.

Ginkgo Biloba

Ömür vaadi, doğanın armağanı, ginkgo biloba’nın kan dolaşımına etkisi. Diğer aktif bileşenlerle birlikte, bu bitki iyi bir görünüm verir ve hücresel oksijenlenmeyi destekler. Pompa kararmasının en hafif darbesinde olan cildler için idealdir. Şok trio ginkgo, C vitamini ve ginseng’i eriten jöle şeklinde birleştiren Vitabolic Lancôme, şeftali cildinin etkisine neden olur.

Serum

Serumlar ultra yoğun bakım etkindir, kış, grip, doğum, büyük stres, kısa sürede hücre aktivitesini canlandırmak istediğimiz zamanların sertleşmesinden memnuniyet duyarız. Bir gece için cilt, çok çeşitli varlıkları bir araya getiren ve uzun vadede başa çıkacak tedavi uygulamaları. Hücreleri uyandırır, detoksifiye eder, oksijenlendirir. Bir hafta sonra cilt tekrar aydınlanır ve esneklik ve yumuşaklık kazanır. Tedavinin süresi, hücrenin yenilenme süresi olan 21 gün ile bir ay arasındadır. Akşam tercihen yapılır, çünkü cilt daha alıcıdır.

Pierre Ricaud’un yeniden programlanması için 3 Fazlı Bakım Programını seçmezsek, deniz DNA’sını içeren bir sıvı olan Jeanne Piaubert’in başlangıcını veya serbest radikalleri engelleyen Issima Intensérum Guerlain’ı seçebiliriz. cildin transvitamin A ve bir AHA kompleksi ile hücresel ritmi.

Mikro soyma

Bir bebeğin cildi nasıl bulunur? Alümina tozu ile mikro soyulması ve cilde yansıtılan ve sonra yeniden şekillendirilen doğal minerallerin mini kristalleri, tüm safsızlıkları da beraberinde getirir. Cilt birleştirir, aydınlık ve pürüzsüz görünümünü geri kazanır.

Başka bir teknik, yüz, dekolte boynu, göz çevresi ve göz kapaklarını tedavi etmeyi sağlayan donma. Glikolik aside dayanarak, harika.

Zamanın etkilerine hakim olmak, sağlık ve herkesin istediği çiçeklenmeyi parlaklığıyla ifade eden ten rengi korumak için, kozmetolojinin üçüncü bin yılın başında sergilediği devrimci sonuçlar sayesinde şimdi erişilebilir hale geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz