Tıbbi Sorumluluk Reddi

Hastalıklari tedavi etmek, 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. bayanlila.com üzerinde yer alan bilgiler sağlıklı yaşam için tavsiye niteliğindedir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine kesinlikle geçmez. Görsellerde, yorumlarda ve metinlerde geçen bitkilerin, ilaçların kullanımından önce doktorunuz ile bilgi alışverişi yapmanız önerilir. Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Site üzerindeki yazılar ön bilgi oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz üzerinde yer alan bilgiler yanlış olabileceği gibi güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu nedenle sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde taahhüt veya tavsiye yerine geçmez.

Hastalık durumunda tedavi ve ilaçlar sadece doktor onayından sonra kullanılmalıdır. Site üzerinde yer alan bilgilere dayanarak kullanılması veyahut uygulanması durumunda Bayanlila.com olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ortaya çıkabilecek maddi ve manevi durumlardan dolayı suçlu gösterilemeyiz. Sitemiz üzerinde paylaşılan bilgiler tedavi amaçlı değildir. Tedavi yöntemleri, tedavi aşamaları, ve tedavi süresince uygulanan prosedürleri anlatmak amacıyla paylaşılmaktadır. Kesinlikle ve kesinlikle hastalık tedavisi olarak gösterilemez.